Блог

Авторський рецепт приготування пуроверу від нашого шеф-бариста Дмитра Стасенка

Пуровер, Hario, v60 — все це назви одного й того ж способу приготування кави. Пуровер походить від англійського “pour over”, в буквальному перекладі — лити зверху. Hario — за назвою японської компанії, що виробляє аксесуари для цього способу заварювання. V60 — тому що воронка-дріппер схожа на латинську букву V, а кут між її стінками дорівнює 60 °.

Спосіб став популярним лише у 2010 році, а придуманий був майже за сто років до цього. Приготування пуровера - справжній ритуал, який називають «кавовою церемонією», втім, освоїти цей ритуал можна досить легко, а його результат буде безпомилково смачним.

“Якщо говорити про пуровер, то я найбільше полюбляю Кенію, через яскраво виражено кислинку та насичене тіло”, — говорить Дмитро.

Для приготування пуроверу вдома, зовсім не обов'язково мати мільйон кавових аксесуарів. Можна використовувати звичайний чайник та заварювати прямо у чашку. А от ваги дома бажано мати та не тільки для кави. Каву краще купувати в зернах та молоти безпосередньо перед приготуванням, але можна взяти й мелену. На нашому сайті можна придбати ручну кавомолку Hario, яка допоможе вам завжди мати вдома свіжомелену каву.

Починаємо готувати!

Пропорції: 18 грамів кави на 240 мл води
Час приготування: 2:30-3:00 хвилини

1. Змолоти 18 грамів свіжообсмаженої кави.
2. Закип'ятити воду. Після закипання води потрібно дати охолонути хвилину. Зазвичай чайник нагрівається до температури 100°C, а наша ідеальна температура для екстракції: 95-97 °C.

3. Розкладіть фільтр і встановіть його у пуровер.

4. Рясно змочіть фільтр гарячою водою та прогрійте посуд,  у який будете готувати напій. Воду вилити 

5. Засипте мелену каву, обтуліть ваги та засічіть час.

6. Рівномірно, щоб змочити усю поверхню кави, влийте 40 грамів води за 10 секунд. Чекаємо 20 секунд та спостерігаємо за блумінгом, так званим цвітінням кави.

7. Після закінчення 20 секунд, робимо друге вливання: 70 грамів води за 15 секунд і чекаємо ще 15 секунд.

Трете вливання: 50 грамів води за 10 секунд і чекаємо ще 15 секунд.
Четверте вливання: 80 грамів води за 10 секунд і чекаємо, коли уся вода пройде через каву.

8. Зніміть воронку, викиньте фільтр з кавою.

10. Збовтайте приготовану каву в посуді, щоб наситити напій киснем. Цей процес називається "аерація". Це робиться для того, щоб зробить смак напою більш гладким і однорідним.

Все! Ваш пуровер готовий
Насолоджуйтесь)

Made on
Tilda