Блог

Як правильно зберігати свіжообсмажену каву вдома?

Як правильно зберігати свіжообсмажену каву вдома?

Максимальний термін зберігання, який допускається з моменту обсмажування зерен і до моменту вживання напою, становить не більше 2-2,5 місяців. Тільки протягом цього часу можна приготувати смачну каву, що не втратила свої смакові якості.

Мелену каву зберігати не рекомендується в принципі. Саме з цієї причини багато кавоманів уникають купувати мелену каву в пачках, вважаючи за краще самостійно подрібнювати зерна. Бо вже через годину зберігання, кава позбавляється частини ароматичних речовин.

Виробники кави мають можливість упаковувати кави герметично, без доступу повітря, завдяки чому мелену каву може зберігатися якийсь час, не втрачаючи свій чарівний запах. У домашніх же умовах повністю виключити потрапляння повітря до меленої кави практично неможливо. Тому з кожним днем, навіть з кожною годиною напій стає все менш смачним.

Рекомендується зберігати мелену каву не більше трьох-чотирьох днів, причому для зберігання потрібно використовувати або оригінальну упаковку (якщо кава купувалася в магазині) або герметичний посуд. 

Найкраще для зберігання кави підходять пакети з зіплоком і дегазаційних клапаном. Так так, це та сама штучка на упаковці, через яку всю нюхають каву. Вони непрозорі, захищені від вологи та повітря, а клапан дозволяє виводити вуглекислий газ, який виділяють свіжообсмажені зерна.

На другому місці - керамічні та скляні банки з герметичними кришками. Їх плюс в тому, що вони, так само як і пакети, захищають кава від вологи та сторонніх запахів. Недолік у тому, що всередині завжди буде повітря - це значить, що в банці будуть відбуватися окислювальні процеси та кава буде втрачати свіжість.

Пластикові контейнери краще не використовувати. Вони не завжди герметичні та пропускають світло, а іноді у кави з'являється присмак пластика.

Зберігання не кращим чином позначається на якості ароматичних масел, які використовуються для надання готовому напою необхідного аромату. Згодом ці масла просто випаровуються, що негативно позначається на смакових якостях напою. Саме тому багато виробників кави вважають за краще обсмажувати зерна і реалізувати готовий продукт безпосередньо на території своєї країни. Це дозволяє виключити можливі виробничі втрати, зберегти продукт в ідеальному вигляді та подарувати кавовим гурманам аромат справжнього свіжообсмаженої кави.

Ми обсмажуємо каву у Києві, тому можете бути впевнені у її свіжості. У нашому асортименті є кава в зернах по 250 грамів. Це ідеальна кількість кави, якої вистачить на місяць 3 тижні при щоденному вживанні. Але якщо ви кавоман і полюбляєте смакувати каву вдома по декілька чашок у день, то рекомендуємо замовлять одразу 2 упаковки по 250 грамів.
До речі, у нас діє безкоштовна доставка Новою поштою на замовлення від 400 грн)
Приготування
Made on
Tilda